25 лист. 2016

День пам'яті жертв Голодомору

Проведені години спілкування для учнів 1-9-х класів «День пам’яті жертв Голодомору».
21 лист. 2016

Заходи до Дня Гідності і Свободи

Проведені тематичні заходи для учнів 1-9 класів
30 вер. 2016

До Дня вчителя

Учні школи привітали педагогічний колектив з професійним святом та приготували концертну програму для педагогів, висловивши вдячність за добре ставлення, міцні знання і толерантність
23 вер. 2016

Свято 80 – річчя нашої школи

23 вересня 2016 года в 14 год. в будівлі ДК «Хімік» відбулася зустріч випускників Першої школи в честь 80- річчя школи. За далекими порогам юності залишилася я - ваша рідна школа. Та світліше стає серед цього невпинного бігу робочих буднів, серед невідкладних справ, коли знаєте, що у вашому рідному місті, серед помужнілих роками ровесників, малиново зоріють неповторні юнацькі спомини і ясніють вікна рідної школи, звуть лебединою піснею далекого шкільного дзвоника.
15 вер. 2016

«Моє рідне місто»

15.09.2016 учні школи взяли участь в краєзнавчий конференції з презентацією «Моє рідне місто»
9 вер. 2016

Бойко Людмила Іванівна - «Почесний громадянин міста Первомайський»

Звання «Почесний громадянин міста Первомайський» присвоєно Бойко Людмилі Іванівні
1 вер. 2016

Перший урок у 2016/2017 навчальному році

На виконання Указу Президента України “Про відзначення 25-ї річниці незалежності України” від 3 грудня 2015 року №675 у школі проведено Перший урок у 2016/2017 навчальному році, присвячений відзначенню цієї знаменної дати. 1-4 класи - Перший урок «Це наше і це твоє” 5- 9 класи - Перший урок «Від проголошення Незалежності до нової України”
1 вер. 2016

Свято Першого дзвоника

Пролунав Перший дзвоник, який сповістив учителів, учнів та їх батьків про початок нового навчального року.
1 черв. 2016

Шкільне свято в ВК №117 з врученням атестатів про повну загальну середню освіту

31 травня 2016 року в ВК №117 відбувся випускний вечір з врученням атестатів про повну загальну середню освіту
16 трав. 2016

Тиждень безпеки дорожнього руху «Твій друг – безпечний рух!»

Протягом Тижня з 16 по 22 травня будуть проведені загальношкільні заходи: - лінійка з відкриття Тижня знань Правил дорожнього руху на тему «Коли вирушаєш у путь - завжди обережним будь!»; - вікторина «Чи знаєш ти обов’язки та правила пішоходів?»; - конкурс-гра “Мова вулиці” - конкурс плакатів «Азбука безпеки»; - конкурс колажів «Дітям про безпечний рух»; - конкурс газет “Світлофор” - практичне заняття за участю представників поліції “Я - учасник дорожнього руху” - лекції на тематику Тижня, - заняття про надання першої долікарської допомоги постраждалим у небезпечних ситуаціях; - конкурс на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня в 5-9 класах; - виховні години, - години спілкування, ігри, конкурси на тематику Тижня. - лінійка з підведення підсумків Тижня знань Правил дорожнього руху. Не залишаться без належної уваги і батьки учнів. З ними проводиться робота щодо поліпшення засвоєння знань безпеки дорожнього руху – бесіди, анкетування, консультації та ознайомлення з пам’ятками «Безпека дорожнього руху».